Періодичні видання: журнали, газети

ЮНІ ДРУЗІ!

До Вашої уваги сучасні ГАЗЕТИ та ЖУРНАЛИ,

які надходять до Городоцької дитячої бібліотеки у 2021 році.

Тут кожен знайде для себе щось  цікаве та корисне!

 Детальніше про періодичні видання   можна ознайомитись у читальних залах дитячої бібліотеки.

ДЛЯ МОЛОДШИХ ЧИТАЧІВ

Журнали:

«Малятко»
Щомiсячний яскраво ілюстрований дитячий журнал. Друкує казки, вiршi, загадки, комiкси, пiзнавальнi оповiдки, саморобнi iграшки, пiсеньки. Вмiщує сторiнку для батькiв. Малятко” – журнал, якому виповнилось півстоліття. Не одне покоління українців знає, що “Малятко” – чудовий дитячий журнал, який тішить своїх маленьких читачів оповіданнями й віршиками, загадками і саморобками, розмальовками і кулінарними рецептами. А ще тут є різні конкурси: “Мої бабуся і дідусь”, “Добра справа”, “Ми – маленькі українці”. Разом із “Малятком” можна всією родиною малювати, складати вірші та оповідання. “Малятко” стане вашим незамінним другом! 

Видається з 1960 року. Через століття залишається улюбленим журналом малечі, адже тут цікаві вірші, казки та оповідання українських письменників, кросворди та яскраві ілюстрації.

Веб-сайт: http://uk.wikipedia.org/wiki/Малятко

http://presa.ua/maljatko.html

https://www.facebook.com/journal.Malyatko 

e-mail: malyatko_ua@ukr.net 

 

«Смайлик»
Дитячий розважально-пізнавальний журнал для дітей 5-10 років. У журналі постійні рубрики: захоплюючий світ тварин, подорож у минуле (історія), повчальні притчі, чомучка для допитливих, оригамі із паперу, фокуси та експерименти. Крім того, головоломки, кросворди, ребуси, загадки, лабіринти, шифрограмки. Безліч цікавої інформації, розваги, кросворди, саморобки, тести, вивчення англійської мови.

На багато різних питань, які тебе цікавлять, може відповісти “Смайлик”. Ти хочеш дізнатися, чому у хамелеона довгий язик, або коли і як жили первісні люди, або про комети і ще багато-багато чого цікавого? А ще, можливо, ти хочеш навчитися робити жабку, яка вміє скакати, або вивчити нові слова з англійської? Лабіринти, цікаві шифрограми, тести – все це теж у “Смайлику”. Нудьгувати не доведеться!

Веб-сайт:  https://www.facebook.com/people/Журнал-Смайлик/100010048089111

 

“ВДГ / вигадуй, думай, грай”

Видання для дітей від 7 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера в журналі – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого! На кожному кроці їх чекатимуть пригоди, знайомства з видатними людьми, подорожі у часі, цікаві історії від сучасних українських письменників, головоломки, кросворди, майстер-класи з малювання, головоломки і логічні завдання, дізнаєшся про найбільші космічні тіла і маленькі живі організми, майстер-класи, таємниці кіно, “клуб питайликів”;
– мальованi завдання з пригодами  та ще безліч цікавинок. А також, саморобка  та велика гра!

Веб-сайт:link: http://ua.rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=828

http://feya.net.ua/вдг-вигадуй-думай-грай

 

 

«Чарівна принцеса»

Поринь у казку із справжніми принцесами: Русалонькою, Попелюшкою, Жасмін, Сплячею красунею та Білосніжкою! Тут ти дізнаєшся королівські секрети та зможеш стати справжньою Принцесою. У кожному номері: чарівні історії казкових принцес, ігри, рукоділля, модні штучки та корисні поради, загадки і розмальовки, чудові речі, які ти зможеш зробити своїми руками і багато-багато іншого!

 

 

 

 «Тачки»

Розважально-навчальний журнал спеціально для хлопчиків! З улюбленими героями з м/ф «Тачки» від Діснея! Комікси, ігри, саморобки. Журнал розповідає про пригоди Блискавки Маккуїна і його друзів: Саллі, Метра та інших жителів Радіатор-Спрінгс. І, звичайно, в кожному номері читачі знайдуть цікаві загадки, зможуть виконати веселі завдання і познайомитися з черговою мульт-історією. З машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами!

 

 “В гостях у казки”

Яскравий барвистий пізнавальний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. На його сторінках є все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини: цікава повчальна казка з красивими ілюстраціями, розвиваючі вправи і завдання, настільна гра, кулінарний рецепт для приготування разом з мамою і уроки домашній майстерні. У кожному номері журналу – додаток  20 розвиваючих наклейок.

E-mail: skazkis@yandex.ua

 

Газети :

“Колосочок”
Науково-популярна тематична природнича газета для розумників та розумниць. Це – повноколірне, щотижневе видання, розраховане на учнів 1-2 класів. Газета розповідає про явища природи, рослини, тварин, Землю та космос, мандрівки Україною та світом. Містить дослідницькі та творчі завдання, досліди, презентує дитячу творчість та  найцікавіші природничі проекти учнів початкової школи) 

Веб-сайт:http://kolosok.lviv.ua/pro-bezkoshtovnu-peredplatu-zhurnalu

 

“Розкажіть онуку”

Унікальний український науково-методичний часопис. Журнал публікує сценарії різноманітних свят, розвиваючі ігри, розмальовки, матеріал до інтегрованих занять, методичні поради для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садків.

Веб-сайт: http://www.osvita.biz

«Діточки – квіточки, матуся, бабуся»

Газета для дітей віком від 4 до 10 років, їхніх батьків та педагогів.Розважальні і розвивальні матеріали для діток: казки, загадки, завдання тощо. Цільове призначення: для дозвілля. 

Для середнього шкільного віку

 Журнали:

 «Polak Maly»

 Польськомовний журнал орієнтований на допомогу дітям у вивченні польської мови, культури та літератури. Читачі дізнаються багато фактів і легенд з історії Польщі, можуть ознайомитися із захопливими історіями та оповіданнями, описами природи й елементами польської географії. Не оминають увагою автори також розваги для дітей – вірші, загадки, прислів’я, розмальовки. Для бажаючих опанувати мову у журналі публікуються зразки найпростіших діалогів, що допоможуть у її вивченні . Окрім названого, у номерах видання містяться матеріали про національну символіку та свята, правила поведінки у школі, на дорозі та біля водойм, абетка для україномовних дітей, рубрика “Ortografia na wesoło”, учнівські хитринки для швидкого запам’ятовування історичного та мовного матеріалу (найважливіші історичні дати, назви відмінків тощо), невеликі тематичні тестування, казки, байки та легенди різних країн світу, скоромовки. Тут також розміщено розповіді про тварин, рослин, птахів та їх життя у різні пори року.

«Весела перерва»

Журнал-помічник для учнів 4-11 кл. Фізика і хімія в коміксах. Реферати та підготовка до ЗНО. Поради психолога, сторінка для дівчат. Антисуржик «Як козаки мову визволяли!», тренінг знавців «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», Програмування для юних айтішників, досліди. Англійські граматичні ігри та швидке вивчення англійської тощо.

«Веселі уроки»

Пізнавально-гумористичний журнал для учнів 4-11 класів. Ігрове навчання, уроки ерудитів, кросворди та ребуси з різних предметів, весела фізика, підказки з української, наукові приколи, моделювання, тест «IQ» на перерві, конкурси, розмовна англійська тощо.

“Жасмин”

 Журнал для сучасних дівчат – ще більше ідей саме для тебе! У ньому можна знайти цікаві ідеї для любителів орігамі та квілінгу, шиття або вишивки, для виробів з бісеру, а також нескладні кулінарні рецепти, кросворди, головоломки, а ще кросворд і захопливі конкурси. Поробки з докладним поясненням, схемами і роз’ясненнями.

 

“Колосок”

Український щомісячний повнокольоровий науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. Основна тематика видання – природознавство як інтегрований комплекс дисциплін. Матеріали журналу присвячені різноманітним явищам живої природи, нових відкриттів в науці і техніці, науковим загадок і цікавим дослідженням у відповідних галузях знань. Рубрики:”Наука і техніка”;”Жива природа”;”Планета Земля”;”Логіка і кмітливість”;”Про все на світі”;” Поштова скринька” та ін. У журналі публікують науково-популярні статті з біологіїхіміїфізикиастрономіїгеографії тощо. Журнал, зокрема, висвітлює інформацію щодо Міжнародного природничого конкурсу «Колосок».

http://kolosok.org.ua/vseukrajinskyj-pryrodnychyj-naukovo-populyarnyj-zhurnal/

http://kolosok.org.ua/arhiv/gyrnaly-ukr/

«Однокласник»

Сучасне ілюстроване видання для підлітків. Це єдиний українськомовний журнал для підлітків у державі. Мета якого – розкривати найактуальніші теми для молодих читачів, подавати якісні художні матеріали, допомагати підліткам, інформувати та розважати їх. Журнал „ОК”  – максимально відкритий до спілкування. Юні журналісти та фотографи можуть поділитися своїми думками та враженнями, взявши участь у щорічному конкурсі „Твій погляд”. З художніми творами юних поетів та письменників читачів знайомить „Літстудія „Росинка”. А рубрики „Лист” та „Посиденьки” пропонують замислитися над питаннями та проблемами, що турбують молодь. „Однокласник” – це україномовний повноколірний журнал для розумних підлітків, це клуб, що об’єднує тих, хто любить читати й хоче писати.

http://odnoklasnyk.org.ua/

«Кана»

Християнський журнал для родини,який відповідає на актуальні питання української сім’ї. У журналі публікуються статті-поради від священників та психологів, які стосуються різних аспектів подружнього життя, виховання дітей; богословські статті; репортажі про життя Церкви. Також сторінки про культуру, про здорове харчування і навіть кросворди.

Разом з тим ділимося рецептами смачних страв, та пропозиціями цікавих книжок і фільмів. Усе це і навіть більше в кожному номері журналу.

Газети:

«Журавлик» 

Щомісячна всеукраїнська газета просвітницького характеру. Шпальти газети наповнюються матеріалами, наданими переважно дописувачами, серед яких учні шкіл, вчителі, студенти, письменники, журналісти, викладачі вузів, науковці, громадські діячі та інші читачі газети. Газета  має постійні рубрики:”Актуальності на хвості сороки”,”Поетична кав’ярня”,”Гімназійний щоденник”,”Улюблені свята поряд”,”Великі люди у малому світі”,”Зернинки-цікавинки”,”Моя країна – Україна” та ін. Призначена для широкого кола читачів від школярів до науковців. Поширюється серед української діаспори за кордоном, зокрема США та Австралії.

 «Задавака»

Кольоровий тижневик для дітей 8- 14 років. За допомогою «Задаваки» ви знайдете собі друзів, пізнаєте багато цікавого і корисного, отримаєте поради і допомогу у підготовці домашнього завдання.

«Кузя»

Розважально-пізнавальне видання «КУЗЯ» – це 68 барвистих сторінок з пригодами головного героя – веселого коника Кузі і його кращих друзів – турботливою Соні, доброго Мурашки, кмітливого Антона і цікавого Хлямбіка. Пригоди в компаніїї вірних друзів, ігри, головоломки, вікторини, кулінарні рецепти, оригамі та веселі анекдоти – усе це ви знайдете на яскравих сторінках видання.

«КУЗЯ» це знайомство з країнами і епохами, розвиваючі головоломки і ребуси, дитячі захоплюючі кросворди, вікторини, багато цінних призів і пізнавальні розповіді в кожному номері!
 E-mail: skazkis@yandex.ua

«Клякса»

Газета “Клякса” – це веселі історії і прикольні картинки для школярів, всіх підлітків, всіх, кому від 9 до 14 років. Вона сміється разом з вами над анекдотами, захоплюється романтичними історіями, співає пісні ваших кумирів, бере зіркові інтерв’ю, зберігає ваші секрети і завжди готова прийти на допомогу мудрими порадами психологів і ваших однолітків.

Вона допоможе школярам розібратися в будь-якій життєвій ситуації, знайти відповіді на хвилюючі їх питання.

Творчість, знайомство, гумор, тексти пісень, питання і відповіді – все це в газеті “Клякса”.

“Клякса”  сміється разом з вами над анекдотами, захоплюється романтичними історіями, співає пісні ваших кумирів, бере зіркові інтерв’ю, зберігає ваші секрети і завжди готова прийти на допомогу мудрими порадами психологів і ваших однолітків.

Пишеш вірші та оповідання? Хочеш розповісти про себе? Надсилай в “Кляксу”!

http://www.klyaksa-fan.com/

https://vk.com/klyaksafan

Детальніше про періодичні видання   можна ознайомитись у читальних залах дитячої бібліотеки.