Нові надходження

Рогожа В. Д.  Запороги: роман трилогія. – Ч. 1. Петро Сагайдачний

Трилогія присвячена життю і героїчній боротьбі визначних постатей українського козацтва.

У романі змальовані події, які відбувалися в ХVІІ столітті на теренах Східної Європи і Туреччини. Якою була боротьба народу України-Руси за свою державність під проводом легендарного українського гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши цей роман.

Рогожа В. Д.  Запороги: роман трилогія. – Ч.2. Богдан Хмельницький

У другій частині трилогії замальовується життя і діяльність головних героїв роману «Петро Сагайдачний» – Максима Лободи, Збігнева Гури, Василя Хлистова, Олекси Гаркуші та інших. Але чільне місце займає головний рушій описаних подій, Богдан Хмельницький, який у першій частині трилогії з’являється лише епізодично.

Рогожа В. Д.  Запороги: роман трилогія. – Ч. 3. Іван Мазепа

Роман «Іван Мазепа» є завершальним  в історичній драмі «Запороги», трилогії про життя і боротьбу руського народу – нащадків племені полян величної держави східної Європи ІХ – ХІІ століть – Київської Русі, Гетьманської держави окраїнних козаків Речі Посполитої.

Героями романів виведені найбільш яскраві історичні постаті Української держави. Автор на базі масиву історичних першоджерел показує їх істинні трагічні образи, які протягом понад трьохсот років історики, а скоріш політики, сусідніх держав викривили  до невпізнання…

Розібратися у всьому зможете лише тоді, коли прочитаєте цю трилогію…

Яріш Я. І. Судний день

Як зараз нам ставитися до кривавих подій Коліївщини? Що це було: стихійне повстання українського селянства, спланована війна за відновлення незалежності Української Держави чи «багатоходівка» Російської імперії?

На ці запитання дає відповідь новий роман Ярослава Яріша «Судний день». Його сюжет заводить нас у жорстоке ХVІІІ століття, де поміж темних пущ Холодного Яру та глибоких байраків запорозького степу кувалися свячені ножі, у той час як у замках і палацах жирувало знавісніле від безкарності панство. Ось-ось «заспівають треті півні», впаде іскра у порох і велике пожарище затопить всю Україну, спом’янувши горді часи Хмельницького і Палія.

Усе ніби й просто …   Але була ще й третя сила …

Матіос М.  Приватний щоденник. Майдан. Війна…

У час, «коли музи здебільшого мовчать, а говорить зброя», Марія Матіос розпочинає «особисту війну і боротьбу» за «кожну конкретну людину» – боротьбу за свою Націю. У найдраматичніші та найкривавіші дні Майдану вона боронить Націю від звірств Беркута та ошаленілих ті тушок; у київському СІЗО, у судах, лікарнях, госпіталях, у солдатських траншеях та бліндажах, у розбомблених містечках та селах Донбасу  – вона захоплюється Її мужністю, благородством та гідністю. А в дні глибокої скорботи та дні світлої радості вона просто тримає свою Націю за руки, втирає Їй сльози, «передаючи своє тепло і співчуття» …

Кокотюха А. А.  Автомобіль із Пекарської

Львів, 1911 рік. У центрі міста, на вілиці Пекарській, у власному розкішному автомобілі знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця Густава Сілезького, одного із королів львівського злочинного світу.

Чи зможе він довести свою невинність…? Чи знайде справжнього вбивцю Клим Кошовий …? Який вклад у розслідування внесе Йозеф Шацький …? та Чому це приватне розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович..?

На ці та багато інших цікавих запитань ви знайдете відповідь, прочитавши цей захопливий роман. Розпочніть від першої сторінки …

Скрябін К.  Проза

До цього видання включено усі прозові твори Кузьми Скрябіна, в яких якнайкраще розкрився його оригінальний, приправлений іскрометним гумором письменницький талант.

«Коли не знаєш, з чого почати, то закрадається думка: чи варто починати взагалі. Але є про що розказати і, видно, доведеться все – таки з чогось почати… Тут зібрані дуже звичайні оповідання про дуже звичайного хлопця, яким я був і є. тому якщо маєш кілька годин вільного часу і настрій, щоб по скалозубити, ти – наш клієнт. Люди, жити треба так, щоб було з чого поржати!»

Кузьма Скрябін

Положій Є. В.  Потяг

Якщо шлюби вершаться на небесах, то вибори – вночі біля урн. Головний редактор провінційної газети сповідується у купе потягу, який мчить крізь темряву в невідомому напрямку, двом янголам – своїм небесним батькам. Йому вже нічого приховувати, бо, не виключено, це його остання подорож.

Правдива і смілива книжка про українські реалії, про людину, яка народилася не в той час і не в тому місці …

Винничук Ю.  Місце для дракона

Це напрочуд дивна історія, в якій усе навпаки: дракон на ім’я Грицько – це не лютий і кровожерливий хижак, що поїдає молодиць, а добрий травоїдний мрійник та романтик, натомість лицарі на чолі з володарем королівства – підступні та боягузливі. Дракон милується метеликами, пише вірші та читає Біблію. Біля його печери замість людських останків – доглянуті клумбочки мальв, а своє полум’яне дихання він спрямовує тільки вгору, щоб не нищити природу…

Отож, чи зможе Грицько – дракон зрозуміти закони людського світу, а головне – виправдати їх? Чи знайдеться місце дракону-метелику  серед придворних інтриг, королівських змов, лицарських поєдинків і боротьби за принцесу та Люботинське королівство..?

Коломійчук Б. В.  Небо над Віднем

Детективний роман розповідає про загадкові події, що мали місце у Львові, Будапешті та Відні на початку Першої світової війни. На виставці у місті Лева зникла одна з найцінніших коштовностей Габсбурзької династії, яка до того ж має здатність змінювати плин часу. До справи береться львівська поліція на чолі з комісаром Вістовичем …

Чи вдасться доктору Шойману сховати сліди свого «злочину»..?  Як пані Танатович зможе вийти «сухою із води»…?  Читайте та насолоджуйтесь …!