Нові надходження

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ !!!

ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ

НОВІ ВИДАННЯ, ЯКІ З ЛЮБОВ’Ю ДЛЯ ВАС ПОДАРУВАЛИ

АВТОРИ КНИГ

 

  1. Бондарчук Т. В.  Кохання, розстріляне снайпером

Вашій увазі пропонується книга Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером», до якої ввійшли спогади автора про коханого чоловіка, Героя Небесної Сотні, Героя України, патріота, голову Староконстянтинівської міської організації ВО «Свобода», націоналіста, члена виконавчого комітету Староконстянтинівської міської ради, вчителя фізики Староконстянти-нівської гімназії, почесного громадянина міста Староконстянтинова та спогади побратимів, свободівців, друзів, однодумців, соратників, колег, учнів, громади міста Староконстянтинова про Людину, яка віддала своє життя за майбутнє України, загинула на вул. Інститутській у Києві, рятуючи поранених, 20 лютого 2014 року.

  1. Гранд М. Завжди поруч

Роман «Завжди поруч» – відверта й прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися.Зневірившись в оточуючій реальності, головний герой став перед вибором: продовжувати життя за наміченим шаблоном або піддатися почуттям й зайнятися саме тим, що  підказує йому серце. Флоріан відкриє нові грані своїх можливостей, а нитки долі приведуть його до коханої та допоможуть знайти дружбу. Йому випаде шанс докопатися до істини, але для цього доведеться…

  1. Лаврук П. П. Село Турчинці. Шість століть історії

Село Турчинці, що на Хмельниччині, називають перлиною Поділля. Це порівняння зовсім не перебільшено, як здається на перший погляд: тут легенди минулого і реальність сьогодення міцно переплелись в тісний український вузол, який розпутати нелегко. Книга про село Турчинці насичена аналітичними матеріалами по краєзнавству Поділля. Вона являє собою спробу об’єднати всі відомості про історію і сучасність Подільського краю.

  1. Лаврук П. П. 125 років Турчинецькій школі (на фоні еволюції народної освіти ХІХ – ХХ століть)

Головними героями цієї розповіді є наші учителі і їх вихованці. Мова йде не тільки про таких видатних випускників школи, як Герой Соціалістичної Праці Віталій Стеньгач, професор Володимир Зеляк, але і про десятки імен, невідомих сучасній молоді села. Школа стала для них тією самою стартовою полосою з якої піднялись по сходинках науки вверх і прославили школу. Це вчений-фізик Володимир Стеньгач, інженер і поет Віталій Козютинський, професор Володимир Фарфуровський…

  1. Лесьмян Б. Поезія для обраних

Ім’я Болеслава Лесьмяна перекладач Юлія Лискун відкрила для себе лише нещодавно. Відомі перекладачі: Борис Пастернак, Анатолій Гелескул, Іван Силаєв, Олексій Цвєтков, Ірис Віртуаліс – усі вони пережили таке ж потрясіння, яке відбулося і з нею. І більше вона не змогла покинути поетичний світ, створений великим ліриком.

Болеслав Лесьмян – поет багатокольоровий та багатозвучний. У цій добірці можна побачити лише одну мізерну частину його величезного душевного багатства, де за словами самого автора, відбувається «гра зі словом, ритмом і життям».

  1. Лесьмян Б. Поезія для обраних. Балади

Болеслав Лесьмян став одним із найбільш оригінальних польських ліриків ХХ століття. Його творчість не входить в жодне обмеження: це ж глибокий філософ, це й ніжний лірик, співак кохання, це й поет найвищої соціальної напруги. Та найбільше вражає він своїми оригінальними баладами. Впродовж усього періоду творчості створював цікавий і фантастичний світ.

  1. Лискун Ю. Б. Kat onar (на основі сновидінь)

«Kat onar» – таку назву в давнину писали на храмах, де жреці за допомогою сну лікували хворих. Сьома збірка поезій кам’янчанки Юлії Лискун також створена поетом для оздоровлення людських душ… Авторка завершує свій цикл ліричних щоденників.

  1. Михальчишин І. Р., Шпаковський С. М. Археологічна карта межиріччя верхів’їв   Південного Бугу, Случі, Збруча

У книзі вміщено відомості про пам’ятки та об’єкти археології, що знаходяться в межиріччі верхів’їв річок Південний Буг, Случ та Збруч. На основі особистих розвідок авторів, архівних документів, наукових досліджень, які проводилися археологами, істориками та краєзнавцями ХІХ – ХХ ст., публікацій у наукових довідниках, збірниках тощо. Авторами за результатами суцільного обстеження раніше недостатньо дослідженої ділянки території Хмельниччини подано ілюстрації, карти, схеми пам’яток археології, які суттєво доповнюють текстовий виклад.

  1. Порода. Антологія українських письменників Донбасу

До антології увійшли твори українських письменників кінця ХХ – початку ХХІ ст., життя і творчість яких тісно пов’язані з Донбасом. Це автори родом з Донеччини й Луганщини; письменники, що тривалий час жили на Донбасі й віддали йому данину в своїй творчості або своєю творчістю в донецькій землі закорінені; нинішні донеччани, більшість із яких трагічного 2014-го змушена була переселитися до Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська та інших міст України, й лише кілька їх зосталося у Донецьку. Академік Іван Дзюба в передмові визначає, що метою цієї антології не в останню чергу є прагнення «кинути виклик уявленню про Донеччину (принаймні літературну) як заповідник совєтщини та «совковості»: показати альтернативу, змістову й естетичну, підкреслити її».

  1. Спірякіна В. П. Вогник роду

Перед вами ніби звичайна книга, але разом з тим, і особлива. Кожна сторінка, як промінчик сонця, що вранці торкнеться землі, або як вогник серед темної, холодної ночі, до якого йдеш, щоб зігрітись. У кожному слові, у кожному реченні – пелюсточка пам’яті про мій рід, про жителів села – моєї маленької Батьківщини.   (Спірякіна В. П.)