Нові надходження

Валентин Чемерис – відомий автор прозових історичних творів. В 2016 році вийшла з друку його нова книга “Сини змієногої богині”. Накладом всього в 5 тисяч екземплярів роман розповідає про той період історії коли, під дзвін мечів і співи стріл з’явилися на південних теренах України вершники з луками – скіфи.Скіфія воїнів і хліборобів, царів і вождів, чаклунів і знахарів, войовничих амазонок і жриць, земля героїв і неперевершиних майстрів творів, що й до нині вражають людство.


Ще одна новинка Валентина Чемериса – книга “Анна київська” присвячена доньці Ярослава Мудрого, красуні Анні, першій королеві Франції. Вона подарувала Генріху І не тільки спадкоємця корони – Філіппа, але й значною мірою змінила хід французької  історії.


До вашої уваги наступне нове поступлення до книжкового фонду бібліотеки – книга Володимира Самойленка “Час розкиданого каміння”. Це розповідь про те, як за одну добу герой пройде щонайменше два шляхи, які то йдуть паралельно, то перетинаються, а то й розходяться, щоб більше не зійтися.


Пропонуємо не обійти увагою і прочитати нову книгу Януша-Леона Вишневського “Самотність в мережі”. Трендовий твір розповідає про історію віртуального кохання, яке стає реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Зустрічаються вони в Парижі, подолавши ще одне випробування, але найголовнішим випробуванням для обох стане сама зустріч.


“Щасливі люди читають книжки і п’ють каву” – таку назву має книга А.Мартен-Люган. Бестселер французької письменниці – сумна і красива історія жінки, яка після загибелі коханого чоловіка і доньки заново вчиться жити, кохати, відчувати. Це книга про життя поділене на “до” і “після”, про самотність, надію, любов і віру в себе.


 Васіліса Трофимович презентує книгу “Любов на лінії вогню”. В цій збірці замальовок сплелися воєдино реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінії вогню, увібрали і високу любов і зраду і розпач і тугу за загиблим щастям.


 

“Забудь -річка” – нова книга братів Капранових. Роман розповідає про історичні події в долях різних людей, яких об’єднує одне ціле – любов до України, до землі дідів і прадідів. Тут гармонійно переплітаються часові простори минуле і сьогодення. Не можна забувати свій родовід, свою історію, своє я. Книга написана з чудовими філософсько-психологічними  відступами живою українською мовою.


Джеймс Бовен в повісті “Вуличний кіт на ім’я Боб” розповідає про історію, що сталася в Лондоні, хоч могла трапитися в будь-якому сучасному великому місті. Два випадкові знайомі – вуличний музикант Джеймс і вуличний рудий кіт Боб стають друзями на все життя і дарують один одному надію на щастя…


В книзі Ярослава Яріша “Сповідь з того світу” іде мова про тендітну молоду жінку, в якої щойно забрали найдорожче. Її Іван гине під час  подій на Майдані. Жінка не може змиритися зі смертю коханого чоловіка. Історичний трилер “Сповідь з того світу” патріотичний твір, написаний небайдужим серцем автора.