Екскурсія дитячою бібліотекою

ЧАРІВНИЙ СВІТ
 ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Допитливих книголюбів

і дбайливих батьків,

які хочуть щоб їх діти

були розумні та ерудовані

ЗАПРОШУЄМО

відвідати бібліотеку для дітей.

Тут спілкування з книгою безмежне,

де панує світ казок,пригод та фантастики,

 світ нових знань!

До ваших послуг відділи обслуговування:

 дошкільників і учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів.

ВІДДІЛИ

 ГОРОДОЦЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Відділ обслуговування дошкільників та  читачів-учнів 1-4 класів

Тут наймолодших читачів
Яскраві книги зустрічають
Веселка казок та віршів,
Що в грі веселій оживають.

 Особлива увага відділу обслуговування найменших читачів. Бо справді, він нагадує казковий світ. 
 Приваблює читачів книжкові виставки «Королівство знань», «Моя Україна», «Літературні родзинки», «Скарбничка чарівних казок», «Хочу все знати», «Подорож у Читай-місто», «Малятам, їхнім мамам і татам», «В гостях у Читайлика», «Книжковий всесвіт» та ін.

 При відділі діє клуб за інтересами «Знай, люби, бережи». Заняття вчать бережливо і турботливо ставитись до природи рідного краю.

 Проводиться безліч цікавих масових заходів. 

Запрошуємо приєднатись до гуртка «Книга і лялька» тих, хто любить казку, мріє розкрити свої акторські здібності. Лялькові вистави, театралізовані свята, хід-паради казкових героїв користуються у користувачів молодшого шкільного віку великою популярністю. Діяльність гуртка допомагає дітям виявити свої здібності, вчить їх творчо мислити, реалізовувати свою фантазію, збагачуватися новими знаннями,залучатися до культурних та літературних цінностей.

Тут роблять свої перші кроки в країну Читалія дошкільники та учні 1-4 класів. Для них зібрано змістовні і гарно ілюстровані книги різноманітної тематики, які допомагають відповісти на тисячу «Чому?». Сюди діти приходять цілими класами, групами дитячих садків.  Понад 35 років діє гурток «Книга і лялька», за допомогою лялькових вистав прививається любов дітей до  театрального мистецтва….


Відділ обслуговування читачів-учнів 5-9 класів

 Підібрані книги старанно

Заповнюють тут стелажі

На допомогу навчанню

Для розуму, для душі.


 До послуг читачів 5-9 класів абонемент і читальний зал.

У відділі зібрані кращі зразки української та зарубіжної літератури,галузева література на всі читацькі смаки. Бібліотечний фонд розкритий за допомогою яскравих ілюстрованих книжкових виставок, а працівники бібліотеки допомагають читачам орієнтуватися в безкрайньому книжковому океані. Вся ця література та великий вибір періодичних видань допомагає читачами працювати та вчитися, удосконалювати свої знання, розвивати свій творчий потенціал, готуватись до вибрання професій. А якщо читач захоче прочитати книги польською чи англійською мовою будь ласка, вони чекають на полицях.

Тут можна не тільки придбати потрібну літературу, але й підготуватись до письмових уроків, написати реферат і просто поспілкуватись з друзями, відпочити, почитати цікавий журнал чи газету, попрацювати за комп’ютером, пошукати цікаву інформацію в Інтеренті. 

Надзвичайно цікаво і урочисто проходять щорічно: Всеукраїнський тиждень дитячого читання, літні читання, Шевченківські дні, конкурс, «Найкращий читач року». Традиційними стали зустрічі з цікавими людьми.

При відділі діє клуб за інтересами «Здоровик». Тут ви можете більше дізнатись про основні правила  здорового способу життя, профілактика куріння, наркоманії, алкоголізму, збереження технічного здоров’я дітей, підвищення рівня освіченості читачів, схильних до шкідливих звичок.

Для тих, хто хоче більше знати про свої права та обов’язки діє клуб за інтересами «Правова абетка»

Працівники відділу виховують у читачів інформаційну культуру, формування вміння користуватися бібліотекою, її довідковим апаратом, розвиває творчу думку школяра.

Ви можете скористатись довідковим та інформаційним потенціалом бібліотеки.

Це:

  • Алфавітний каталог
  • Систематичний каталог
  • Систематична картотека статей
  • Краєзнавча картотека
  • Довідники
  • Словники
  • Енциклопедії
  • Бібліографічні посібники.

Кімната мистецтв

Тут широкий вибір літератури про художників, композиторів, музичних виконавців, про театр і кіно. Тут проходять уроки мистецтв про відомих митців, чий життєпис зв’язаний з Поділлям. Багато книжечок є по рукоділлю,оригамі, по плетінню із бісеру, в’язанні та вишиванні.

 В бібліотеці активно запроваджуються новітні інформаційні технології. Розвиваються власні інформаційні ресурси, тут представлено електронний каталог на книжковий фонд, користувачі мають доступ до Інтернету.

 Книжковий фонд бібліотеки складає

 понад 30 тис. прим.

Періодичних видань бібліотека одержує

 понад 50 назв.

 Щороку бібліотеку відвідує

 понад 3 тис. користувачів.

boo46