Книжкові новинки

Книга — неоціненний скарб, подарований попередніми поколіннями. У чарівний світ відкритої книги вхід доступний кожному. Тож не лінуйтеся читати, розширювати свій кругозір, вчитись  у книг добру та справедливості і неодмінно станете справжньою Людиною з великої літери. Адже книга — це запорука успіху!

Городоцька  бібліотека для  дітей оновила свій фонд новими книгами.

Дорогі наші, маленькі друзі!  Пропонуємо вашій увазі яскраві новинки, захоплюючі казки та історії, твори популярних сучасних авторів. Різноманітність цікавих, веселих, наукових та корисних книг спонукає нас розповісти усім бажаючим про цей чудовий скарб, який ви можете отримати, завітавши до нашої бібліотеки.

Приходьте, читайте, насолоджуйтесь прочитаним, адже читання добрих дитячих книжок – справа цікава та корисна!

Тож, знайомтесь:

 

Філіпек і  весела сімейка.Автор М. Стрековська-Заремба.Кумедні історії про веселого бешкетника Філіпека та його друзів розсмішать як дітей, так і дорослих. Вони побачать світ його очима — очима «дуже чемної, розважливої та розумної не на свої роки дитини», як він каже про себе. Створила цього дивовижного персонажа польська письменниця ..

Філіпек і шалені канікули. Автор М. Стрековська-Заремба. Канікули падають на сім’ю маленького школяра Філіпек, як грім серед ясного неба. На дебошира чекає дуже насичена програма: викриття шпигуна, поїздка з дідусем в санаторій для літніх людей, спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власної тіткою, для подушки вечірка і ще багато розваг. Бешкетник вміє розважити себе сам, і всіх навколо!  Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Філіпек і шкільні витівки. Автор М. Стрековська-Заремба. Канікули падають на родину маленького школяра Філіпека, як грім серед ясного неба. На бешкетника чекає дуже насичена «програма»: викриття шпигуна, поїздка з дідусем у санаторій для літніх людей, спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власною тіткою, подушкова вечірка та ще чимало розваг. Бешкетник уміє розважити себе сам, та й усіх довкола!

Філіпек і компанія. Автор М. Стрековська-Заремба. Малому бешкетнику Філіпеку ніколи нудьгувати, адже його родина збільшилась на одне маленьке галасливе пташенятко — сестричку Ханю. Допомагають її виховувати друзяки Філіпека: мудрий Блажеєк, Гірек, що живе за парканом, вредна Веронічка, гіперактивний Маурицій, веснянкувата Зося, репер MC Antony, несмілива Марися… та навіть її песик Іриска. А що з того вийде — читайте самі!

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Філіпек і дівчатка.Автор М. Стрековська-Заремба. У родині бешкетника Філіпека поповнення – у них з’явилася маленька галаслива донечка Ханя. І тепер Філіпеку, як старшому досвідченому брату, доведеться піклуватися та виховувати сестричку. А допоможуть йому у цій непростій роботі вірні друзяки: активний Маурицій, руда Зося, мудрий Блажеєк, сусід Гірек, сором’язлива Марися зі своїм песиком Ірискою. Що вийде з того колективного виховання Філіпека та компанії читачі дізнаються із цієї веселої книги.Для молодших школярів.

Комахи. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Компанія ОСМА,2016.-56 с.: іл. 

Яскравий довідник про неймовірний багатоманітний світ комах. Завдяки доступним зрозумілим поясненням й нотаткам, майстерним кольоровим вражаючим зображенням юні дослідники легко зможуть вирізняти й знаходити найпоширеніших мешканців водойм, луків, лісів, полів, вивчать небезпечних жалючих й кусючих комах. Вони познайомляться із метеликами, сараною, бабками, клопами, жуками, тарганами, осами, білокрилками, мурахами, мухами, кониками.

Метелики. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Компанія ОСМА,2016.-56 с.: іл. 

Вражаючий барвистий різнокольоровий метеликовий світ захопить кожного дітлаха. Путівничок-довідник про метеликів розповість про знайомих й незнайомців, красенів та непомітних представників, денних, нічних метеликів. Ніжні білани, дукачики й головчаки, махаони й зоряниці, осадці й прочанки, підсрібники й очники, синявці й сонцевики, п’ядуни зелені, жовтуваті, бузинові й ведмедиці кривава.

 

Коні і поні. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Компанія ОСМА,2016.-56 с.: іл. 

Шанувальникам найблагородніших граціозних і довершених друзів людини енциклопедія-довідничок сподобається, адже тут зібрано п’ятдесят найвідоміших коней (гарячих, холодних та теплих кровей) та поні. Ахалтекінські та берберійські,креольські, фризькі та булонські, андалузькі та ганноверські, креольські та теннессійські, шайри та першерони. Коротко дізнаєтьсь про анатомію коней, різницю між поні та конями.

 

Коти. 50 найвідоміших порід :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Видавнича група КМ-БУКС,2016.-56 с.: іл. 

Шанувальникам пухнастих муркотливих улюбленців книга стане подарунком. П’ятдесят найпопулярніших найвідоміших порід зібрані в цій енциклопедії. Читачі дізнаються про характери, кольори очей та забарвлення, особливості. Дивовижні тіффані та лаперми, балійські та сіамські, гавана та савана, чарівні британці та перси, незворушні єгипетські та американські, регдоли та кімрики, турецькі та шотландські, рекси та сфінкси.

 

 

Собаки.50 найвідоміших порід :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Видавнича група КМ-БУКС,2017.-56 с.: іл. 

Чудова енциклопедія-довідничок для шанувальників відданих чотирилапих улюбленців. Книга розповість про характер, особливості, конституцію, забарвлення, цікаві факти. Дізнаєтеся, яка порода вважається німецькою національною, яка собака була у Джорджа Вашингтона, звідки пішли лабрадори, які собаки довгожителі, про собаку з Тенеріфе, найдавнішу породу, національне надбання Англії, нащадків перших одомашнених вовків.

 

Дикі тварини. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Видавнича група КМ-БУКС,2016.-56 с.: іл. 

Гарна пізнавальна міні-енциклопедія для дошкільнят та молодших школярів, яка познайомить маленьких читачів із хребетними тваринами, зокрема, найвідомішими видами ссавців, птахів, земноводних, плазунів й риб. Кожна сторінка видання присвячена окремому виду диких тварин і знайомить із зовнішніми виглядом, головними характеристиками та особливостями. Види розміщені в алфавітному порядку. Більша частина книги розповідає про ссавців, розділ «Птахи» знайомить читачів із колібрі, орлом, пінгвіном, совою та туканом, розділ «Земноводні та плазуни» знайомить із алігатором, жабою, ігуаною, коброю, вараном, крокодилом, пітоном, ропухою, саламандрою, черепахою, а останній розділ «Риби» знайомить із акулою, морським коником, скатом та чудернацьким хауліодом.

 

Динозаври. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Компанія ОСМА,2016.-56 с.: іл. 

У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, їхнім способом життя і дізнаєтеся, у яких періодах часу вони жили на Землі. Для широкого кола читачів.

Дерева. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Видавнича група КМ-БУКС,2016.-56 с.: іл. 

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів дерев. Ви дізнаєтеся про їхні основні ознаки та територію поширення.

Дикі квіти. 50 найвідоміших видів :Міні-енциклопедія; пер. з англ.-Видавнича група КМ-БУКС,2016.-56 с.: іл. 

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів диких квітів. Ви дізнаєтеся про їхні основні ознаки та територію поширення. Для широкого кола читачів.