Архів подій 2018-2017

12dced41b9ad

12dced41b9ad

Миколая ми чекаєм,

Цілий рочок виглядаєм!

Хто побожним був і чемним

Свято жде той недаремно…

Кожного року малеча з великим нетерпіння чекає приходу Святого Миколая, адже це одне з найулюбленіших свят.

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей відбувся розважально-ігровий дитячий ранок «Йде святий Миколай, ти добром його стрічай», де у святково прибраному залі виступали читачі-учні 1-а класу початкової школи зі вчителькою Світланою Леонідівною Кулібабою.

Учасники створили святковий настрій дитячими віршами, молитвами, в яких діти зверталися до святого Миколая зі своїми потребами та проханнями. На протязі свята лунали веселі пісні та колядки, під акомпанемент вчительки музики Мисик Т.Д.: «Іде святий Миколай», «Завітала зимонька», «У біленькому кожушку», «Коли замерзла річка», «Гра в сніжки», «Кожушок», «Снігова баба»,  «Ой сніжок, як пушок» та ін.

Крім маленьких артистів на свято були запрошені гості: читачі – учні 1-б класу початкової школи, вчителі, батьки учасників, молодші братики й сестрички.

Зачарували глядачів і танцювальні номери та музичними композиції, підготовлені з вчителькою танців Слободян О.М.: «Зайчики й ялиночки», «Зима», «Танець гусарів», «Яскраві зіроньки» й «Гномики».

А сценки про чортика Антипка  та Снігову королеву нікого не залишили байдужими, де завітавши  до дітей  загадували дітям загадки та вікторини, щоб дізнатись чи є неслухняні та вередливі діти на святі.

Бібліотекарями були підготовлені книжково-ілюстративні виставки-сюрпризи «Нам свята веселі зима принесла» та «Зимова казка».

Сміх і музика лунали у читальній залі, гарний настрій діти забезпечили і собі, і усім присутнім.

Гучними оплесками зустрічала дітвора Миколая (учень гімназії 1(5)-а класу Федорович Андрій), який в кінці свята вручив усім присутнім солодощі, за які працівники бібліотеки вдячні центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді.

Метою проведення свята було виховання зростаючого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і традицій, популяризація бібліотеки та літератури з народознавства, поглиблення знань дітей про свято Миколая.

12dced41b9ad

14 грудня відзначаємо День пророка Наума. За старих часів саме цього дня діти йшли до школи «святий Наум наставляє на ум». 

Саме цього дня в районній бібліотеці для дітей на честь Наума відбулося свято-конкурс грамотників «Все знай та умій і Наума розумій». Змагалися учні 7-х класів школи з польською мовою навчання. Ведучі свята – Наконечна Віка, Коханська Альона з класним керівником Котлярчук Галиною Йосипівною вміло розповідали про звичаї та традиції нашого народу, задавали запитання присутнім. Скучати на святі було ніколи,потрібно було згадати прислів’я та приказки про розум, навчання, розповісти українські забобони, порекомендувати рослини обереги та лікувальні, вгадати народні атрибути, погодувати з зав’язаними очима, чим скоріше, друга балабушками,чим більше надкусити млинці, – та виконати багато інших цікавих завдань.

Учасники театралізованого колективу Гулько Крістіна, Москальчук Іван, Бортовий Володя, Ястремська Ліля, Бельський Вадим і Лисенко Ілля оживили одну із сторінок історії наших прадідів. 

На заході школярі мали змогу познайомитись з літературою книжково-ілюстративної виставки «Наум наведи на ум». 

На кінець конкурсу діти написали листи святому Науму. Шановне журі визначили переможців свята, які були нагородженні грамотами.

12dced41b9ad

Ми стали відноситися до насильства спокійно і не помічати, але ж це порушення прав людини, це суперечить загальнолюдським цінностям. В районній бібліотеці для дітей в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» діяла виставка малюнків у якій прийняли участь учні 9-х класів шкіл міста Городка. Усі бажаючі могли обрати кращий малюнок методом голосування, а 13 грудня – працівники центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді представили виставку представникам адміністрації району а саме : заступнику голови РДА Бабину В.П.,начальнику служби у справах дітей РДА Гулавському В.В., начальнику управління соціального захисту населення Лихві Р.Б.,  завідувачу сектору у справах  сім’ї РДА  Казмірчуку О., начальник відділу культури, туризму і релігії РДА Федорову О.М.  та присутнім дітям і підвели підсумки голосування. З великим відривом 1-ше місце отримала робота «Світ без насильства» Буковської Юлії.

12dced41b9ad

Кожна людина має право на вибір професії. Саме з такою метою зустрілись у Городоцькій районній бібліотеці для дітей гімназисти 5(9)-б класу зі вчителем з права Марчак О.С. з провідним фахівцем з питань зайнятості Городоцького районного центру зайнятості Лепейзою Іриною Володимирівною на профорієнтаційному уроці «Урок реального трудового життя».

Під час уроку учні переглянули відеоролики про послуги служби зайнятості, познайомились з матеріалами книжково-журнальної виставки «Всі професії важливі вибирай на смак», розширили свої уявлення про дані професії. Дізнались як можна визначитись з майбутньою професією за допомогою спеціальних тестів, завітавши до районної служби зайнятості і прочитавши відповідну спеціальну літературу у бібліотеці.

12dced41b9ad

Мої права – це обов’язки інших;

 права інших – це мої обов’язки.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з нагоди проведення Тижня права «Вчинок і відповідальність» в районній бібліотеці для дітей відбулась зустріч «Права людини починається з прав дитини» учнів гімназії 5(9)-а та 5(9)-б класів, вчителя з правознавства Марчак Олексія Станіславовича з начальником служби у справах дітей при адміністрації Гулавським Віталієм Володимировичем, старшим інспектором дитячої кімнати поліції Заграйнюк Андрієм Віталійовичем, з працівником центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Ястремською Інною Миколаївною.

Працівники даних служб розповіли підліткам про свою діяльність, куди можна звернутись в разі необхідності, познайомили з найважливішими законами нашої держави і практику їх застосування, розповіли про відповідальність за свої вчинки, повагу до закону та його вимог.

Зустріч відбулась жваво й цілеспрямовано. Гімназисти  познайомились з літературою, розміщеною на книжково-ілюстративній виставці «Я маю право» та переглянули відеоролики про насильство в повсякденному житті, дізнались як знаходити правильний вихід з різних життєвих ситуацій, адже ніхто немає права робити над дітьми насильницької дії, тримати у жорстокості та керувати свободою.

12dced41b9ad

В кожного народу є своя святиня,

А для Українців – вишита хустина.

Світлий символ щастя й ніжності в серцях,

Мов весна квітуча – хусточка ось ця!

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей  було проведено пізнавально-народознавчий ранок «Хустина – оберіг і символ України».

Святково зібрані учасники свята – учні 1-Б класу початкової школи зі вчителькою Світланою Григорівною Нагуляк  розповіли присутнім українські обряди і звичаї, пов’язані з оберегом вроди.

Глядачі свята, – батьки, вчителі, учні 1-а класу дізнались багато цікавого про хустку-берегиню за допомогою віршів, оспіваних пісень під акомпанемент вчителя музики Мисик Т.Д. – «Мамина хустка», «Галя по садочку ходила», «Перелаз, мій перелаз», «Горіла сосна», «Рушничок», «Будем козаками» та ін.

Дівчатка в барвистих хустках продемонстрували «Танок з хустинками». Також усі присутні дівчатка мали змогу погратись у народну гру «Хустинка».

Бібліотекарі районної бібліотеки для дітей до заходу підготували книжково-ілюстративну виставку, на якій були зібрані книги з історії хустини, особливості носіння хустки в різних регіонах України, сучасна хустинкова мода, а для найменших читайликів зібрані прислів’я, приказки, загадки та казки про хустинку, а також традиції, звичаї святкування та пов’язані з ними символічні дійства.

На закінчення свята усі діти прийняли участь у створенні панно «Квітчаста хустинка».

Захід провели у теплій дружній атмосфері, всі  із захопленням і цікавістю віднеслись до зустрічі із щирою українською хусткою-веселицею, хусткою-берегинею.

Метою даного заходу є виховувати поважне ставлення до українських звичаїв та обрядів, любов до рідного краю, почуття поваги до всього свого, українського, бажання зберігати і примножувати народні традиції, пробудити почуття національної гідності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12dced41b9ad

Дитинство – це пора казкова:

І веселкова й золота.

Дитячі очі, серце щире –

Це світ любові і добра!

Сьогодні, 20 листопада, Всесвітній день дитини. З нагоди такого знаменного дня у Городоцькій районній бібліотеці для дітей проведено пізнавально-розважальне свято «Дитинства світ казковий» за участю читачів-учнів 3-а класу початкової школи зі вчителькою Людмилою Миколаївною Оседцею.

Учасники свята розповіли присутнім історію виникнення свята, про права дитини, декларували вірші про права та обов’язки дітей. Також усім присутнім дітям – учням 3-б класу, батькам та вчителям було представлено казкову вікторину з правознавства «Права дитини в сюжетах казок», гру «Даруйте компліменти!», «Доповни прислів’я» та ін.

Під час заходу діти дізнались про найцінніший скарб планети Земля, який шукали його у чарівній скриньці,– це  кожна людина, неповторна особистість.

Продовженням свята стали пісні у виконанні учасників під акомпанемент вчительки музики Мисик Т.Д. – «Дитинства світ»,«Дружба», «Будем козаками», «Це чому», «Якщо добрий ти…», «Мир вам, люди», а дівчата продемонстрували танець «Калинка».

На святі бібліотекар представила дітям книжково-ілюстративну виставку- інсталяцію «Я маю право», що містить книги правової тематики, які допоможуть дітям дізнатись свої права і про обов’язки, підвищать правову культуру та виховують правосвідомість у юних громадян.

Зацікавив дітей і перегляд відеопрезентації «Права і обов’язки дітей», «Я дитина України» та ін.

Мета даного заходу ознайомити дітей з основними положеннями Конвенції про права дитини, сприяти вихованню правової культури, набути навички їх застосування на практиці, виховувати людяність, почуття чуйності, доброти.

12dced41b9ad

Городоцька районна бібліотека для дітей запросила  читачів-дітей прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Рідна країна-безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах!». Вашій увазі представлені творчі роботи читачів молодшого шкільного віку.

12dced41b9ad

О мово моя,

Душа голосна України!

В. Сосюра

Ми – українці. Українська мова й писемність — це здобуток культури і духовної діяльності українського народу. В ній і мудрість віків, і пам’ять народу, і щирість душі.

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей,традиційно, до Дня української писемності та мови, проведено літературно-музичний ранок «Неначе квіточка барвиста українська мова, ніжна, гарна, мила, чиста – справді калинова!».

Учасники свята, учні 3-б класу початкової школи зі вчителькою Оксаною Францівною Кумановською, в українських костюмах, розповіли для глядачів-учнів 3-а  початкової школи та присутніх батьків, братиків, сестричок, про красу і багатство української мови.

На святковому заході звучали вірші про рідну мову, лунали українські пісні під акомпанемент вчительки музики Мисик Т.Д. Усі присутні згадали і розповіли свої улюблені скоромовки, доповнили прислів’я.

Діти переглянули ряд відеопрезентацій  «Привітання зі святом», «Легенда про українську мову» та «Цікаві факти про українську мову».

Під час заходу присутні ознайомилися з виникненням писемності, з красою і багатством української мови, її різноманітними можливостями.

У залі линув сміх від інсценізації гуморески П.Глазового «Кухлик».

Бібліотекарем Кушнір С.М. була презентована книжково- ілюстративна виставка «Наша мова калинова», де представлені художні твори та поезія українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.

На закінчення святкового ранку усі присутні переглянули мультфільм на українську народну казку «Жив був пес».

Сподіваємось, що захід допоміг сформувати у дітей розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

12dced41b9ad

За вікном негода, справжня пізня осінь… А у Городоцькій районній бібліотеці для дітей читачам-дітям весело і затишно.

Нещодавно у читальному залі для молодших школярів учні 1-б  класу початкової школи  зі вчителькою Нагуляк С.Г. та шкільним бібліотекарем Цвик О.І. із задоволенням переглянули інсценізацію української народної казки «Лисичка та журавель».

На казкове дійство глядачів зібрали учасники бібліотечного гуртка «Книга і лялька» під керівництвом бібліотекаря Світлани Миколаївни. Ролі казкових персонажів майстерно зіграні юними акторами лялькового театру: Ілоною Задорожною, Ангеліною та Крістіною Рудніцькими.
Вистава була цікавою, діти-глядачі, вчителі та батьки, які були запрошені на перегляд, щирими оплесками вітали артистів. За старання учасникам гуртка від районної бібліотеки було подаровано невеличкі сувеніри – браслети.

Головним завданням будь-якої лялькової вистави є вміння розважити глядачів, а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати. Ось і Казкарка закликала дітей: «Дружіть, будьте гостинними, а то отримаєте облизня, як лисичка на гостинні в журавля!»

За допомогою ляльок актори здатні створити яскраві образи героїв книг, передати характерні риси людського характеру, форми поведінки, вони вкладають в «уста» ляльок, а подеколи і без слів, а лише грою, повчальний зміст, важливу інформацію, пробуджують інтерес до читання, любов до художнього слова, популяризують кращі зразки української та світової літератури.

12dced41b9ad

…В жовтневі дні – давно так повелося –

До нас у гості завітала Осінь…

Ось і завітала щедра осінь до Городоцької районної бібліотеки для дітей, де відбулися її традиційні свята.

В заходах, які щорічно проводяться, активну участь взяли читачі-учні1(5)-а та 1(5)-б класів Городоцької гімназії, де кожен клас презентував свою осінню композицію, підготовлені класними керівниками Савченко Н. В., Ярчак Л. К., педагогами-організаторами та вчителем музики.

У читальному залі, прикрашеному осіннім листям з квітами та дарами природи у яскравих барвах осені, для присутніх гостей – батьків, вчителів, відбулася  програма святкового заходу з танцювальними номерами та музичними композиціями. Усі виступаючі проявили на заходах свої таланти : акторські, декларуючі, співочі, музикальні, танцювальні, спортивні та інші.

На першому святі-ярмарку  виступаючі діти у віночках із осіннього листя та у вишиванках, розповідали вірші про осінь, звучали пісні, захоплюючі забави та конкурси, розіграші, жарти, згадували прикмети осені, грали в народні ігри, у яких діти славили золоту осінню пору.

Другий захід порадував цікавою повчальною виставою з  казковими учасниками – королем, царівною-Несміяною, циганкою та багатьма іншими загадковими персонажами, які вчили добру, дружбі та взаємодопомозі.

Концертна програма обох свят Осені справді порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Особливо всім присутнім сподобались сценки, які пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором, і створили справді святкову атмосферу, радісний  настрій у колі друзів.

Усім присутнім бібліотекарями була презентована книжково-ілюстративна виставка-календар «Осінній книгопад».

Основна мета заходів привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями, прикметами, побутом та виховувати гостинність й дружелюбність.

 

 

 

 

12dced41b9ad

Поетична вітальня «Зімба Олександр та його літературні герої Бровко +Мурчик»

20 жовтня 2017 року  затишний читальний зал у Городоцькій районній бібліотеці для дітей   вдруге зустрівдитячий поет-письменник ЗІМБА Олександр Іванович, який приїхав  до малечі  зі Львова, аби юні читачі зрозуміли й пройнялися відчуттям пошани і любові до книги. На зустріч з  письменником прийшли читачі-учні 4-х (б,в)  класів ( вч. Свідерська О.О, Лебідь Л.А.) початкової школи. Під час заходу бібліотечні працівники познайомили дітей з автором та його літературними героями.

Олександр Іванович Зімба  – заслужений  тренер України з важкої атлетики, відомий спортсмен, засновник видавництва «Вісім лапок», автор серії книжечок про песика Бровчика та котика Мурчика для наймолодших читачів, презентував  свої  цікаві поетичні книжечки, на сторінках яких головні герої бавляться, сперечаються, миряться й танцюють, як справжні діти. Дитяча поезія  О.Зімби дуже добра, світла, позитивна та весела, гарно сприймається і легко запам’ятовується.

Малеча разом з автором мандрували сторінками книги, гість  розповів присутнім  цікаві пригодницькі історії, які мають не тільки пізнавальне, а й виховне значення.  Кольорові, яскраві, сучасні історії припали до душі дітям, мелодійність поезії, краса слова. Звучали побажання написати ще такі гарні вірші. 

Святкова атмосфера сприяла відкритому діалогу між письменником та читачами, які жваво обговорювали книги та розповідали власні оповідки про домашніх улюбленців. Діти навипередки закидали поета питаннями про те, що потрібно для того аби писати вірші, як він пише вірші, що для нього слугує натхненням, ділилися думками щодо поезії, дехто вирішив стати поетом. Було багато запитань до автора: де народився, в якій школі навчався, коли написав першого вірша. На всі дитячі запитання поет відповідав із задоволенням, адже й сам колись був таким маленьким і допитливим хлопчаком, який досі живе у його душі та у віршах.

Зустріч  відбулась у теплій і щирій атмосфері, сам  автор теж був зворушений дитячою увагою і щирістю, а на закінчення заходу глядачі, присутні у  читальній залі із задоволенням фотографувались із  поетом та брали автографи, а на згадку про цікаву літературну зустріч письменник подарував бібліотеці чудові книги. 

 12dced41b9adДіво Пресвятая – Матір матерів,

Пригорни до серця всіх своїх синів…

Зоре-зорянице, сонце доброти,

Землю України щастям освіти!

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей проведено патріотично-краєзнавчо-пізнавальну програму «Слава чується з віків – у свято козаків!».

Святково зібрані учасники заходу – учні 4-в класу початкової школи зі вчителькою Оксаною Олексіївною Свідерською  розповіли присутнім, – учням 4-а класу, батькам, вчителям за допомогою віршів, оспіваних пісень («Ой на горі», «Листячко дубове», «Добрий день», «Будем козаками», «Козацькому роду нема переводу» , «І в вас, і в нас хай буде гаразд» та ін.) під акомпанемент вчителя музики Мисик Т.Д.  про історію виникнення свята, історію козацтва, народні прикмети, традиції.

Цікаво дівчатка  показали  звичай проведення етнографічних ігор  на Покрову та проспівали традиційних пісень.

Бібліотекар Кушнір С.М. продемонструвала глядачам  відеоперегляд «Покрова Божої Матері – релігійне і національне свято українців».

Увагу присутніх привернула книжково-ілюстративна виставка  «Традиції та звичаї українців», на якій було представлено видання, що висвітлюють  національні особливості проведення свята Покрова, а також традиції, звичаї святкування та пов’язані з ними символічні дійства.

На кінець заходу діти під мелодію «Аве Марія» прочитали  молитву до  Пресвятої Богородиці і просили заступитись за Україну.

Метою даного заходу є виховувати любов до рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання зберігати і примножувати народні традиції, пробудити почуття національної гідності.

12dced41b9ad

У глибину століть сягає історія нашого народу, і чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Мабуть немає жодної людини в нашій багатостраждальній Україні, яка б не знала про славну Запорозьку Січ, про січове лицарство – козацтво, про їхні походи і подвиги.

 Пізнати історію рідної сторони нам допомагають книги. До Дня українського козацтва у Городоцькій районній бібліотеці для дітей  відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «Абетка історії козацького роду», де ви зможете познайомитись із однією з найлегендарніших сторінок українського народу – козаччиною.

12dced41b9ad

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей  відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «На варті Вітчизни», присвячена Дню захисника Вітчизни. Ми живемо в Україні, тому повинні знати і шанувати історію та  культуру нашої держави. Ваші батьки, – солдати та бійці в зоні АТО, ви – майбутні захисники та нащадки козаків. Запрошуємо вас почитати патріотичну, героїчну літературу, ознайомитись з історичною спадщиною рідного народу.

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Сьогодні, захисники держави, діти матері –України, сумлінно виконують свій синівський обов’язок. Вони – теперішній голос нашого сумління, наша гідність. Вони своїм прикладом показують силу та незламність українського духу.

12dced41b9ad

Ідіть до мене, читачі, 

І зблизька, і здалека. 

Я жду вас радісно завжди:

Я ж – БІБЛІОТЕКА!

Є у вересні особлива дата – 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, а ще у цьому році  виповнюється 980 років з часу заснування першої бібліотеки Київської Русі.

Напередодні славного свята у Городоцькій районній бібліотеці для дітей День відкритих дверей «Бібліотека для тебе : читай, навчайся, розважайся!».

 Книжковий дім гостино зустрів своїх маленьких користувачів відомими казковими героями книжок. Бібліотекарі ознайомили дітей  із з розмаїттям книжок, розстановкою книжок на полицях, навчили краще орієнтуватись серед книжок. Юні читачі  отримали цікаві  книжкові закладки «10 причин відвідати бібліотеку», дізнались що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перші паперові книги і друковані книги, що таке «абонемент», «читальний зал», ознайомились  з книгами про історію, природу, мистецтво, казки, а також твори класиків української та зарубіжної літератури, сучасних українських письменників.

У читальній залі маленьким пізнайкам запропоновано літературні ігри, в яких діти взяли активну участь.

Основна мета Дня відкритих дверей популяризація бібліотеки та книги, залучення нових читачів до бібліотеки із перехожих, викликати бажання стати активними читачами й юними помічниками бібліотекаря.

12dced41b9ad

В Городоцькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап обласного квесту «Відома і невідома Хмельниччина», присвячений 80-річчю утворення Хмельницької області.

Команди «Краєзнавці» та «Ерудити», учні 4(8)а класу Городоцької гімназії з класним керівником Богуш Лілею Дмитрівною, змагались за право кращих знавців рідного краю.

Перша станція «Архітектурна»  вимагала знань, що стосувались саме архітектури та історії рідної школи, на слідуючій  станції «Географічна» у парку міста на дітей чекали запитання, що стосувались природи Городоччини, а також працівник краєзнавчого музею Соклакова Ганна Андріївна розповіла дітям про останнього поміщика м.Городка, всесвітньовідомого мікробіолога С.М.Виноградського. Розшифрувавши слідуючу станцію «Історична» діти поспішили в краєзнавчий відділ районної бібліотеки, де шукали відповіді на запитання.

Фініш квесту, – станція «Літературна», відбувся у звичній їм обстановці – в приміщенні бібліотеки для дітей, де учасники були нагородженні краєзнавчою літературою та визначений наерудованіший краєзнавець – Віталія Вишневська, яка і прийматиме участь у ІІІ етапі обласного квесту у місті Хмельницькому.

12dced41b9ad

У Городоцькій районній бібліотеці для дітей проходять Магерівські читання “Охоронець рідного слова” , присвяченні  95-річчю з дня народження українського, подільського письменника Миколи Никаноровича Магери (1922-2008) та  з метою популяризації його творчості.

В основу казок, оповідань, новел Миколи Магери лягли його життєві спостереження, багатющий півсотлітній досвід педагогічної просвітницької діяльності. Всі твори письменника для дітей – «Чубчик», «Юрасик», «Добра дівчинка», «Хлопчаки», «Батіжок» та інші – несуть велике виховне навантаження, письменник закликає юних читачів палко любити рідну Україну, її солов’їну мову, неповторну пісню і думу, народні казки і легенди, шанувати своїх батьків і старших, берегти природу – ліси, квіти, річки і озера, ставки і джерела, птахів і звірів. Все це повчальні, іноді й філософські твори, які психологічно впливають на виховання юного читача.

12dced41b9ad

Час летить непомітно!  Ось і настала  хвилююча пора нового навчального року.

У першовересневий святковий день в Городоцькій районній бібліотеці для дітей  проведено День знань «Під шкільними вітрилами».

Відвідувачі ознайомилися з книжковими експозиціями, що включали в себе літературу самої різної тематики. Для молодших читайликів підготовлена книжково-ілюстративна виставка-рекомендація «Читайлик-школярик», де діти мали чудову нагоду познайомитись зі шкільним світом. На виставці зібрані книги – перші помічники у навчанні, які перетворять навчання на цікаву, захоплюючу подорож.

Подорожуючи по бібліотеці, діти з радістю відкривали для себе дивовижний світ книг, знайомилися з виставками. Адже в пошуках знань немає більш надійного джерела, ніж книги, а надійного сховища книг – бібліотеки.

12dced41b9ad