Борщівська сільська бібліотека

 

 

Адреса: 32040, с. Борщівка, вул. Молодіжна 80, Городоцького району, Хмельницької області.
 Обслуговує користувачів:

  • Cереда – неділя з 9.00 до 18.00
  • Обідня перерва з 13.00-14.00
  • Вихідні дні: понеділок,вівторок
  • Бібліотекар: Клімінська Людмила Василівна
  • Бібліотека обслуговує понад 400 користувачів; з них до  80 -дітей.
  • Фонд: 14939 примірників книг та 132 періодичних видань
 Коротка історична довідкаВ селі Борщівка бібліотека вперше відкрила свої двері для жителів села у 1964 році. Вона знаходиться у приміщенні сільського клубу. До ваших послуг література різної тематики, книги сучасних українських та зарубіжних письменників та   періодичні видання.Тут можна  цікаво провести своє дозвілля:
– зіграти у теніс, більярд,шахи та шахмати;
 
 
 
 
 
 
 
 
– взяти участь у заходах;
 
 
 
 
 
 

 

 

В бібліотеці облаштовано  етнографічний куток, де зібрано предмети побуту, якими користувалися односельчани  на початку 20-го століття. Усі експонати бібліотеці подарували небайдужі відвідувачі.

 

 

 

 

Багато про історію села та про відомих людей , які  зробили у його розвиток розповідає фотовиставка « Історія села у фотографіях» Виховувати любов до рідної землі та рідного краю потрібно з підростаючого покоління.При бібліотеці працює  клуб за інтересами « Юний еколог». Цікаво і змістовно проходять заходи підготовлені членами клубу. Екоподорож « Ми і довкілля»,екоекскурсії « Заглянь у природу», екологічний марафон « Берегти природу- берегти  та цінувати саме життя».Вже стало традицією влітку  створювати пошукову експедицію  «Героїчними стежками села» . Так пошуковою групою у полі біля урочища « Качанова» знайдено могилу невідомого солдата. І тепер члени групи  доглядають за могилою. Хоча на території нашого села немає видатних краєзнавчих місць , але чудова природа та краєвиди зачаровують своєю красою в будь яку пору року. Тому запрошуємо усіх відвідати наше село та  нашу бібліотеку.

 

 

 

 

150-літній дуб, який пам’ятає багато історичних подій.  Могутнє дерево росте в урочищі  « Чорний ліс» .

 

 

 

 

QR – код бібліотеки.